Регистрация    Войти
Авторизация
» » До Перспективного плану включено ще одну територіальну громаду

До Перспективного плану включено ще одну територіальну громаду

Категория: Регион
До Перспективного плану включено ще одну територіальну громадуЗа таке рішення проголосували депутати обласної ради під час четвертого пленарного засідання першої сесії сьомого скликання.

За пропозицією голови облради Григорія Самардака це питання було включено до порядку денного як термінове. Мова йде про ситуацію, яка склалася з Чапаєвською об’єднаною територіальною громадою Пологівського району. Громаду утворено ще в липні цього року, але при цьому не було дотримано всі формальні вимоги. Тому Кабінет Міністрів України не затвердив її у Перспективному плані формування територій громад Запорізької області. Внаслідок цього з нового року Чапаєвська громада не змогла б отримати фінансові ресурси і скористатися перевагами реформи децентралізації.

Як пояснив керівник Офісу реформ у Запорізькій області Олександр Свистун, за цей час була проведена відповідна робота, недоліки усунено, що дає змогу включити Чапаєвську громаду Пологівського району до Перспективного плану. Депутати позитивно проголосували за цю пропозицію.

Під час засідання традиційно відбулося нагородження запоріжців. Зокрема, в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль вручив Григорію Самардаку медаль «За розвиток Запорізького краю».
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.