Регистрация    Войти
Авторизация
» » Американська агенція розвитку торгівлі допоможе створити в регіоні програму з переробки та зберігання овочів

Американська агенція розвитку торгівлі допоможе створити в регіоні програму з переробки та зберігання овочів

Категория: Регион
Американська агенція розвитку торгівлі допоможе створити в регіоні програму з переробки та зберігання овочівВ. о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з головою комерційного відділу Посольства США в Україні паном Джеймсом Ліндлі, під час якої сторони обговорили потенційні напрямки співпраці між Штатами та Запорізькою областю.

Костянтин Бриль окреслив потенціал нашого регіону у сфері малого та середнього бізнесу, особливо виділивши проекти зі зберігання та переробки овочів.

- На сьогодні наша область посідає перше місце в Україні з вирощування зернових. І це незважаючи на те, що регіон розташований у зоні ризикованого землеробства. При цьому ми не забуваємо й про інші напрямки, такі як садівництво та овочівництво. Ці види сільськогосподарського виробництва у нас також на високому рівні. Тож наше завдання – залучити інвесторів до збуту та переробки овочевої продукції. Ми розуміємо, що розвиток середнього бізнесу – це основа економіки більшості високорозвинених держав. Тож влада області докладе всіх зусиль для створення сприятливого інвестиційного клімату. В тому числі і в питаннях оформлення землі та різних дозвільних послуг, - підкреслив Костянтин Бриль.

За словами представника США, Американська агенція розвитку торгівлі в майбутньому може надати допомогу та фінансування на розробку проектної документації для створення комплексної програми переробки та зберігання овочів. Адже обидві сторони зацікавлені у створенні подібних проектів.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.