Регистрация    Войти
Авторизация
» » Проблеми жителів області мають розв’язуватися на місцях

Проблеми жителів області мають розв’язуватися на місцях

Категория: Регион
Проблеми жителів області мають розв’язуватися на місцяхВ. о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль провів особистий прийом громадян.

До посадовця звернулися підрядники, що надавали послуги з використанням спеціальної техніки під час будівництва фортифікаційних споруд у районі Волновахи Донецької області. Нині вони просять допомоги у погашенні заборгованості, яка виникла перед їхньою фірмою у генпідрядника «Південспецбуд» у розмірі майже 900 тисяч гривень. За словами Костянтина Бриля, ця ситуація виникла через арешт рахунків недобросовісного підрядника військовою прокуратурою. Оскільки в подібній ситуації опинилися вже декілька фірм, питання вирішуватиметься в правоохоронній площині, а також за втручання військової прокуратури.

На байдужість посадовців поскаржився житель Шевченківського району міста Запоріжжя Євген Волович. За його словами, на першому поверсі багатоквартирного будинку, де він мешкає, розташувався заклад відпочинку, який недобросовісно сплачує рахунки за комунальні послуги. Тож його борги лягають на плечі мешканців будинку. Костянтин Бриль запевнив заявника, що облдержадміністрація направить листи до Запорізької міськради та правоохоронних органів із проханням провести перевірку з приводу окресленої проблеми.

Одним з найактуальніших питань цього року стало проведення декомунізації. У зв’язку з цим жителі села Жовтневе Приазовського району звернулися з вимогою залишити назву їхнього населеного пункту без змін. Посадовець пояснив, що задоволення цього прохання знаходиться в компетенції окремого комітету Верховної Ради України. Тож вносити пропозиції стосовно перейменування може тільки народний депутат України, обраний від цього округу. Костянтин Бриль пообіцяв звернути увагу НДУ Сергія Валентирова на цю проблему.

Останнім часом все більше скарг стосуються бездіяльності місцевої влади та Держгеокадастру в земельних питаннях. Так, житель Долинівської сільради звернувся із заявою щодо незаконного введення в приватну власність дренажної системи. Через це він та його сім’я страждають від підтоплення будинку. Вже третій рік поспіль Георгій Бондаренко намагається передати цей об’єкт на баланс сільради, проте не може цього зробити через конфлікт із місцевими посадовцями. Також до очільника області зі скаргою на затягування видачі документів Держгеокадастром звернувся і Олексій Глазьєв з Гуляйпільського району.

Костянтин Бриль підкреслив системність цих порушень. Тож дав доручення підготувати листи народним депутатам, Президенту України з проханням внести законодавчі зміни, які би дозволили вирішувати земельні питання на місцях, а не в столиці.

- На сьогодні влада області не в змозі подолати проблему корупційних схем виділення землі, створених за злочинного режиму попередньої влади Януковича. Тому облдержадміністрація звертатиметься до Президента Петра Порошенка з проханням повернути можливість вирішення цих питань громадам, що стане одним з важливих кроків у впровадженні децентралізації. Зі свого боку влада області проголошує 2016 рік роком наведення порядку в сільському господарстві та земельних відносинах. І в першу чергу це стосується знищення так званих «відписок» від посадовців у районах, аби проблеми вирішувалися на місцевому рівні чи своєчасно доносилися до відома облдержадміністрації, - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.