Регистрация    Войти
Авторизация
» » В облдержадміністрації – нові кадрові призначення

В облдержадміністрації – нові кадрові призначення

Категория: Регион
В облдержадміністрації – нові кадрові призначенняПід час он-лайн наради з керівниками структурних підрозділів в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль представив присутнім стажиста на посаду свого заступника з питань капітального будівництва, житлово-комунального господарства та екології Володимира Євгеновича Тоцького.

Володимир Тоцький отримав вищу освіту в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка за фахом економіст-міжнародник і перекладач з англійської мови. Працював у системі Міністерства іноземних справ, був радником Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської інтеграції, а також директором Департаменту інфраструктури та промисловості Кіровоградської ОДА, директором Кіровоградського регіонального центру інвестицій та розвитку.

У Запорізькій облдержадміністрації новопризначений посадовець опікуватиметься питаннями ЖКГ, УКБ та екології.

Крім цього, Костянтин Бриль представив і нового начальника Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області – Андрія Анатолійовича Данова.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.