Регистрация    Войти
Авторизация
» » Надходження до бюджетів за землю зросли

Надходження до бюджетів за землю зросли

Категория: Регион
Надходження до бюджетів за землю зросли За інформацією Головного управління Міндоходів у Запорізькій області торік 462 тисячі землекористувачів регіону сплатили до бюджету 486 млн. грн. У порівнянні з 2012 роком надходження збільшилися майже на 22 млн. грн. Як пояснила начальник ГУ Міндоходів у Запорізькій області Людмила Балацька, зростання плати за землю відбулося за рахунок укладання нових договорів оренди, додаткових угод до чинних договорів, нової грошової оцінки деяких населених пунктів. Для місцевих бюджетів орендна плата та земельний податок є досить вагомими джерелами, тому органи Міндоходів спільно з органами самоврядування та іншими органами виконавчої влади проводять звірки використання землі. Це дозволило залучити до оподаткування понад 613 гектарів землі, де земельна плата складає 710 тис. грн.
Також завдяки територіально-дільничним обстеженням залучено до оподаткування 109 суб'єктів господарювання, які користуються 608 гектарами землі без оформлених належним чином правовстановлюючих документів. Додаткові надходження до місцевих бюджетів склали майже 1,2 млн. грн.

Управління у справах преси та інформації Запорізької облдержадміністрації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.