Регистрация    Войти
Авторизация
» » Безробітним пропонують громадські роботи на вибір

Безробітним пропонують громадські роботи на вибір

Категория: Регион
Безробітним пропонують громадські роботи на вибір

Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено рекомендований перелік видів громадських робіт для безробітних.

Відповідно до нього у центрах зайнятості області безробітним можуть запропонувати таку роботу: інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та роботу з документацією; допоміжну діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення; підсобні роботи на будівництві, при реконструкції та ремонті об’єктів соціально-культурного призначення, доріг та автострад; прибирання; надання ландшафтних послуг; допоміжну діяльність у сфері спорту, організації відпочинку та розваг; збирання безпечних відходів; діяльність у сфері державного управління, оборони, обов’язкового страхування; роботи щодо захисту навколишнього середовища; допоміжну діяльність у сфері охорони здоров’я, надання соціальної допомоги та послуг; обстеження умов проживання і виявлення потреб сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах; допоміжну діяльність з документацією; допоміжну діяльність у закладах освіти та культури; діяльність у сільському та лісовому господарстві.

Крім цього, визначено перелік підприємств, установ та організацій, а також громадських організацій обласного значення для проведення громадських робіт.

Це: Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області; Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації; Головне управління Національної поліції в Запорізькій області; Державний архів Запорізької області; Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України; Запорізький обласний військовий комісаріат; Запорізький обласний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді; Запорізька обласна науково-медична бібліотека; Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.М. Горького; Запорізька обласна клінічна лікарня; Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня; Національний заповідник "Хортиця"; Служба автомобільних доріг у Запорізькій області; Запорізький обласний конгрес інвалідів; Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області; сільськогосподарське підприємство «Запоріжзеленгосп»; Василівський історико-архітектурний музей-заповідник "Садиба Попова".

Головам райдержадміністрацій доручено визначити аналогічний перелік робіт та підприємств, де безробітних можуть залучити до громадських робіт.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.