Регистрация    Войти
Авторизация
» » Грип та ГРВІ перейшли епідемічний поріг

Грип та ГРВІ перейшли епідемічний поріг

Категория: Регион
Грип та ГРВІ перейшли епідемічний порігЗа тиждень, що минає, рівень захворюваності на грип та ГРВІ перевищив епідемічний поріг на 25,5%. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Перевищення епідпорогу зафіксовано на 16 із 24 адміністративних територій. А саме: в м. Мелітополь та Енергодар, а також у Запорізькому, Кам’янсько-Дніпровському, Якимівському, Веселівському, Чернігівському, Токмацькому, Приморському, Приазовському, Новомиколаївському, Михайлівському, Мелітопольському, Куйбишевському, Вільнянському та Бердянському районах.

При цьому серед захворілих на ГРВІ питома вага дітей віком до 17 років становить 57,1%. У зв’язку з цим значна кількість навчальних закладів вжила карантинні заходи. Так, на сьогодні призупинено навчальний процес у 208 школах області, у тому числі: в м. Запоріжжя – 125, м.Мелітополь – 24, Бердянськ – 19, м.Енергодр – 8, а також у Кам’янсько-Дніпровському районі.

У лікувально-профілактичних закладах запроваджено повний комплекс протиепідемічних заходів – масковий режим, вологого прибирання з використанням дезинфікуючих засобів тощо.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.