Регистрация    Войти
Авторизация
» » Керівництво регіону працює над виділенням додаткового фінансування з держбюджету

Керівництво регіону працює над виділенням додаткового фінансування з держбюджету

Категория: Регион
Керівництво регіону працює над виділенням додаткового фінансування з держбюджетуПід час відрядження до Києва в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль та голова обласної ради Григорій Самардак провели зустріч з головою Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Андрієм Павелком з питання майбутнього розподілу бюджетних коштів.

Так, Законом України «Про Державний бюджет на 2016 рік» передбачена субвенція місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій в обсязі 1 940 мільйони гривень. Але до цього часу кошти субвенції між регіонами не розподілені.

Відповідно до порядку та умов надання субвенції, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2012 № 106, Запорізька облдержадміністрація підготувала перелік об’єктів та заходів, фінансування яких пропонується здійснювати за рахунок коштів субвенції. За словами Костянтина Бриля, всі ці об’єкти є соціально важливими і були відібрані в результаті особистих звернень жителів регіону до представників влади.

- Запорізька область прибула з конкретним планом дій. Так, під час формування переліку об’єктів, що потребують державного фінансування, були враховані пріоритетні напрями розвитку регіону та соціально значущі питання. Зокрема це: реконструкція мереж водопостачання та водовідведення, завершення газифікації населених пунктів, реконструкція об’єктів соціальної сфери та багато інших. Виділення субвенції з держбюджету дозволить розв’язати нагальні проблеми нашої області та забезпечити населення якісними послугами, - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.