Регистрация    Войти
Авторизация
» » Найбільше техногенно навантажена територія в області – місто Запоріжжя

Найбільше техногенно навантажена територія в області – місто Запоріжжя

Категория: Регион
Найбільше техногенно навантажена територія в області – місто Запоріжжя

Затверджено Перелік хімічно небезпечних об’єктів за ступенями хімічної небезпеки, розташованих на території Запорізької області. Таке рішення прийняла регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під час засідання, яке провів заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Іщенко.

Як доповів начальник управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС у Запорізькій області Олексій Дунаєв, в області класифіковано 32 хімічно небезпечних об’єкти, з яких чотири відносяться до І ступеня хімічної небезпеки. Більше половини з них – 18 – розташовані у м. Запоріжжя, внаслідок чого це найбільш техногенно навантажена територія.

Посадовець повідомив, що наприкінці минулого року один об’єкт знято з обліку як хімічно небезпечний – Михайлівське відділення ТОВ ВО «Моліс», де було демонтовано відповідне обладнання.

Сумарно на всіх об’єктах зберігається понад 8 тис. тонн хімічно небезпечних речовин, в основному хлор і аміак. У зоні можливого хімічного забруднення проживає більше 800 тис. населення.

За підсумками засідання комісією надано доручення керівникам відповідних територій вжити заходів щодо підвищення ефективності захисту населення від небезпечних хімічних речовин, посилити контроль за забезпеченням працівників ХНО засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.