Регистрация    Войти
Авторизация
» » З регіону вже виїхали майже 7 тисяч вимушених переселенців

З регіону вже виїхали майже 7 тисяч вимушених переселенців

Категория: Регион
З регіону вже виїхали майже 7 тисяч вимушених переселенцівЗа даними регіонального штабу з питань соціального забезпечення та тимчасового розміщення сімей та переселенців із зони проведення АТО, за станом на 3 лютого в області проживає 67430 осіб, з яких лише сім прибули за минулу добу. З них: чоловіки – 9442, жінки – 20601, діти – 16975, інваліди та люди похилого віку – 20412.

Натомість 6980 тисяч внутрішньо переміщених осіб виїхали з території області. Таким чином підтримується чисельний баланс тих, які перебувають у наших містах і селах.

Завдяки цьому в області залишається стабільна кількість вільних місць для поселення. Наразі таких – 274, з них левова частка – 168 – у модульному містечку в Запоріжжі. Крім цього, готові прийняти вимушених переселенців у Веселівському, Михайлівському, Новомиколаївському, Приазовському та Чернігівському районах.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.