Регистрация    Войти
Авторизация
» » Дорожники приступили до аварійної ліквідації ямковості

Дорожники приступили до аварійної ліквідації ямковості

Категория: Регион
Дорожники приступили до аварійної ліквідації ямковості

Через несприятливі погодні умови, а саме різкі добові перепади температур та домінування опадів у вигляді мокрого снігу або дощу зі снігом упродовж січня, на автошляхах області стрімко зросла ямковість.

У зв’язку з цим на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області філії ДП «Запорізький облавтодор» приступили до ліквідації аварійно небезпечних ям та вибоїн, які утворилися на автомобільних дорогах. Метою цих заходів є забезпечення безпечних та нормальних умов руху транспорту. Аварійний ремонт покриття проводитиметься на дорогах загального користування як державного, так і місцевого значення.

На цей час всі сили шляховиків зосереджені на ліквідації аварійної ямковості. Тимчасові заходи здатні попередити подальше руйнування дорожнього покриття до проведення поточного ремонт.

Служба автодоріг просить усіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт, не перевищувати швидкість та звертати увагу на попереджувальні знаки.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.