Регистрация    Войти
Авторизация
» » Костянтин Бриль: «Ми вживатимемо всіх заходів, аби підтримати легальних виробників»

Костянтин Бриль: «Ми вживатимемо всіх заходів, аби підтримати легальних виробників»

Категория: Регион
Костянтин Бриль: «Ми вживатимемо всіх заходів, аби підтримати легальних виробників»

В.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль відвідав ТОВ «Метпромсервіс», що у Запоріжжі, де ознайомився із заготівлею та переробкою сировини, роботою плавильного цеху, виплавкою феронікелю і феротитану, а також лабораторією підприємства.

За словами директора ТОВ «Метпромсервіс» Фелікса Кусаєва, підприємство було засноване в 2000 році і займається переробкою нікеле- та титановмісних відходів. На сьогодні обсяги виробництва феротитану займають близько 5% світового ринку та 80% - українського. Минулого року загальний обсяг виробництва на підприємстві знизився практично на 30%. Головною причиною цього стало те, що митники та податківці, зловживаючи владою, намагалися створити умови для вимагання з «Метпромсервісу» хабарів. Через принципову позицію керівництва підприємство й досі відчуває певний тиск з боку правоохоронних та державних органів. Тож керівник «Метпромсервісу» навіть планував перенесення виробництва на територію Європи.

Зі свого боку Костянтин Бриль підкреслив, що за підсумками минулого року «Метпромсервіс» заплатило майже 23 мільйони гривень податків. Крім того, за результатами щомісячного моніторингу в результаті діяльності підприємства до України надходить до 700 тисяч доларів іноземних коштів.

- З цим підприємством ми познайомилися внаслідок конфлікту, який виник між ним та представниками тіньового бізнесу. Нині зрозуміло, що «Метпромсервіс» намагаються знищити за допомогою певних державних структур. Тож у результаті протизаконних дій контролюючих органів було порушено кримінальну справу на основі того, що останні безпідставно перешкоджали діяльності підприємства. Хочу запевнити, що влада області вживатиме всіх необхідних заходів, аби в нашому регіоні було знищено тіньовий бізнес. А також надаватиме всебічну підтримку легальним виробникам товарів, - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.