Регистрация    Войти
Авторизация
» » Спокій та безпеку запоріжців разом охороняють гвардійці та правоохоронці

Спокій та безпеку запоріжців разом охороняють гвардійці та правоохоронці

Категория: Регион
Спокій та безпеку запоріжців разом охороняють гвардійці та правоохоронці

Спільне патрулювання підрозділів Національної поліції та військовослужбовців Національної гвардії, яке започатковано в Запоріжжі з 20 січня цього року, вже принесло позитивні результати. Тож на продовження цієї практики на площі біля облдержадміністрації відбувся гарнізонний розвід особового складу стройових підрозділів ГУ Національної поліції в Запорізькій області та військовослужбовців Національної гвардії військової частини 3033, які залучаються до забезпечення публічного порядку та безпеки в м. Запоріжжі. Прийшли провести їх на службу заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Іщенко, Запорізький міський голова Володимир Буряк, керівництво обласної поліції та командування в/ч 3033, громадськість.

За оперативними зведеннями, з початку цієї спільної акції до патрулювання на території області щоденно залучалось понад 750 правоохоронців, 86 одиниць патрульного автотранспорту, у тому числі по м. Запоріжжю – 425 осіб особового складу та 52 одиниці транспорту. За цей час патрульними нарядами «по гарячих слідах» було розкрито 38 кримінальних правопорушень. Під час проведення оперативно-профілактичних заходів виявлено та затримано організовану групу, яка займалася квартирними крадіжками. З незаконного обігу вилучено п’ять одиниць вогнепальної та три одиниці холодної зброї, понад 300 г наркотичної речовини, встановлено 196 осіб за раніше скоєні злочини тощо.

Цього разу на патрулювання разом з правоохоронцями заступило молоде поповнення гвардійців, які не так давно склали присягу. Загалом понад 250 військовослужбовців та поліціянтів охоронятимуть спокій та безпеку жителів Запоріжжя.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.