Регистрация    Войти
Авторизация
» » На поліпшення стану вулиць та доріг населених пунктів буде витрачено понад 25 млн.грн.

На поліпшення стану вулиць та доріг населених пунктів буде витрачено понад 25 млн.грн.

Категория: Регион
На поліпшення стану вулиць та доріг населених пунктів буде витрачено понад 25 млн.грн. Під час засідання тридцять першої (позачергової) сесії Запорізької обласної ради шостого скликання депутати затвердили Програму розвитку дорожнього господарства Запорізької області на 2014 рік, якою передбачено реалізація державної політики щодо створення безпечних умов руху в частині утримання вулично-дорожньої мережі. Основні напрямки програми - поліпшення стану вулиць та доріг міст та інших населених пунктів (доріг комунальної власності), приведення їх у належний технічний стан та здійснення заходів щодо поліпшення умов руху транспорту та пішоходів у найбільш небезпечних місцях вулично-шляхової мереж. Наразі загальна протяжність вулиць і доріг міст та інших населених пунктів області складає 8,8 тис. км, у тому числі з твердим покриттям – 6,2 тис. км. Разом з тим, не всі ці дороги прийняті на баланс органів місцевого самоврядування, тобто не є комунальною власністю. Так, із загальної протяжності доріг у комунальну власність прийнято 7,1 тис. км, що складає 80,8 %, у тому числі з твердим покриттям – 4,96 тис. км.
Фінансування заходів програми дозволить поліпшити транспортно-експлуатаційний стан автомобільних доріг, забезпечити безперервні, безпечні, економічні та зручні умови для руху транспортних засобів і пішоходів вулицями й дорогами міст та інших населених пунктів, зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод.
Фінансування заходів програми здійснюватиметься за рахунок коштів спеціального фонду обласного бюджету, а саме: надходжень збору за першу реєстрацію транспортних засобів до спеціального фонду обласного бюджету в 2013 році та субвенції з держбюджету обласному бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.
Реалізація програми дасть змогу забезпечити поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг комунальної власності та приведення у відповідність з вимогами нормативних документів, зменшити кількість ДТП, забезпечити безперервні, безпечні, економічні та зручні умови для руху транспортних засобів і пішоходів вулицями й дорогами міст та інших населених пунктів, а також підвищити ефективність використання бюджетних коштів.
За інформацією Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА, поточного року з обласного бюджету планується спрямувати на будівництво, реконструкцію та ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах 28,1 млн. грн. З них 2,85 млн. грн. - за рахунок надходжень збору за першу реєстрацію транспортних засобів, 25,3 млн. грн. - за рахунок субвенції з державного бюджету обласному бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.
Ці кошти буде спрямовано на погашення заборгованості за виконані роботи у 2013 році (2,8 млн. грн.), будівництво, реконструкцію та капітальні ремонти доріг (17,2 млн. грн.) та поточні ремонти доріг (8,1 млн.грн.)

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.