Регистрация    Войти
Авторизация
» » Конкурс «Я – Українка!» запрошує до участі обдарованих дівчат

Конкурс «Я – Українка!» запрошує до участі обдарованих дівчат

Категория: Регион
Конкурс «Я – Українка!» запрошує до участі обдарованих дівчат Стартував ІІ обласний конкурс патріотичного спрямування «Я – Українка!», організатором якого є обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки обласної державної адміністрації. Конкурсу ставить за мету відродження та популяризацію традицій української культури, залучення до участі в патріотичному русі, а також виховання духовних, морально–етичних цінностей, любові до України та рідного краю. До участі у конкурсі запрошуються дівчата віком від 16 до 25 років, а також студентки вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. Конкурс проводиться у три тури: відбірковий, підготовчий та обласний. На підготовчому етапі учасницям допомагатимуть проявити себе компетентні фахівці зі сценічної майстерності, вокалісти, хореографи. На дівчат очікують майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, дизайну, візажу та ораторського мистецтва. Програма конкурсу включатиме візитівку «Жива традиція», танцювальний конкурс «Танок української краси», конкурс талантів «Таланти твої, Україно», конкурс вечірньої сукні «Жіноча врода – багатство України», есе «Перлини душі».
Серед основних критеріїв оцінювання конкурсанток - уміння триматись на сцені, харизматичність, комунікабельність, музикальність, грація, цілісність та витонченість образу, цінність виступу для культурної спадщини України тощо.
Всі, хто бажає поборотися за перемогу у таких креативних змаганнях, мають надіслати до 20 лютого заявку-анкету, дві фотографії, а також твір-есе «Перлини творчої душі» (теми: «Героїзм у жіночих очах», «Я - справжня українка!», «Серце українки», «Майбутнє - в жіночих руках», «Краса України – духовність народу», «Українська історія, створена жінкою…») до оргкомітету: 69005, м. Запоріжжя, вул. Патріотична, буд. 49, каб. 24, 25, 26 або на e–mail: info@ocpvm.org.ua
Фінал та нагородження переможців відбудеться на початку березня.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.