Регистрация    Войти
Авторизация
» » Запоріжці вже задекларували понад 100 мільйонів гривень

Запоріжці вже задекларували понад 100 мільйонів гривень

Категория: Регион
Запоріжці вже задекларували понад 100 мільйонів гривень За п'ять тижнів проведення кампанії декларування доходів громадян за 2013 рік у Запорізькому регіоні подано вже понад 2 тисячі декларацій, у яких громадяни задекларували 106 мільйонів гривень. Про це повідомила під час прес-конференції начальник Головного управління Міндоходів у Запорізькій області Людмила Балацька.
– Основна мета Міндоходів під час деклараційної кампанії – перш за все, впровадити ідеологію добровільного декларування громадянами своїх доходів. Хочу оголосити три головні аспекти щорічного декларування доходів. Перший – це виконання громадянами свого конституційного обов'язку, другий – індивідуальний внесок у розвиток держави і третій – реалізація громадянами прав на отримання податкової знижки, – відзначила Людмила Балацька.
Вона підкреслила, що в обов'язковому порядку повинні подати декларацію ті громадяни, які отримували доходи не від податкових агентів, а також доходи, з яких упродовж минулого року податок не утримувався.
Із загальної кількості поданих декларацій близько 1,2 тисячі – з податковими зобов'язаннями.
Найбільше звітів від загальної кількості надійшло від продажу сільськогосподарської продукції – понад 16 відсотків. Громадяни задекларували 1,5 мільйона гривень доходу.
На другому місці – доходи, отримані у вигляді спадку – 315 декларацій. Задекларована сума доходу – майже 31 мільйон гривень.
Цього року запорожці активно декларують доходи від здачі в найм об'єктів нерухомості. Темп зростання до аналогічного періоду минулого року склав понад 22 відсотки. Всього надійшло 306 декларацій. В першу чергу, це говорить про підвищення рівня податкової культури серед громадян. Від здавання квартир і будинків громадяни отримали доходів на загальну суму 1,5 мільйона гривень. Від продажу нерухомості надійшло 47 декларацій, задекларована сума доходів складає майже 6,2 мільйона гривень.
На четвертому місці – доходи, отримані від продажу рухомого майна. Цього року вже подано 24 декларації на загальну суму більше 2 мільйонів гривень.
Від отриманих інвестиційних доходів на суму 8,5 мільйона гривень надійшло 7 декларацій. Крім того, громадяни декларують доходи, отримані за кордоном. Вже задекларовано понад 3 мільйони гривень, що на 1 мільйон гривень більше, ніж у 2013 році.
Правом на податкову знижку в поточному році скористалися понад 630 громадян на загальну суму до повернення податку на доходи фізичних осіб 707 тисяч гривень.
Наприкінці заходу Людмила Балацька закликала запоріжців не відкладати цей процес на останні дні і вже у найближчий час прийти і задекларувати свої доходи або відправити декларацію по електронній пошті.

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.