Регистрация    Войти
Авторизация
» » Роботу щодо збереження водно-болотних угідь буде посилено

Роботу щодо збереження водно-болотних угідь буде посилено

Категория: Регион
Роботу щодо збереження водно-болотних угідь буде посиленоПід керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олега Ніколенка відбулася нарада з питань збереження, збалансованого використання та відновлення водно-болотних угідь у Запорізькій області.
Учасники наради – фахівці органів виконавчої влади, національних парків області, науковці - розглянули сучасний стан водно-болотних угідь області, використання водно-болотних угідь мисливськими господарствами, а також обговорили та затвердили план заходів щодо збереження водно-болотних угідь у Запорізькій області на 2014-2015 роки.
Олег Ніколенко наголосив, що реалізація на практиці пріоритетів щодо поліпшення збереження водно-болотних угідь можлива лише за умови об'єднання зусиль усіх державних та недержавних установ та організацій, за підтримки населення області.
Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Мирон Полуліх поінформував про особливості використання водно-болотних угідь державними лісогосподарськими підприємствами області при веденні мисливського господарства, про встановлені обмеження в їх використанні.
За результатами наради відповідним службам надано доручення щодо реалізації плану заходів зі збереження водно-болотних угідь області.
Довідково. На території Запорізької області розташовано п’ять водно-болотних угідь міжнародного значення: «Молочний лиман», «Коса Обіточна та затока Обіточна», «Гирло р. Берди, коса Бердянська та затока Бердянська», «Архіпелаг Великі і Малі Кучугури» та «Заплава Сім Маяків». Загальна площа водно-болотних угідь області складає 36014,25 га.
У межах територій водно-болотних угідь розташовані об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення: заказники «Коса Обіточна», «Молочний лиман», «Заплава р. Берда», «Великі та Малі Кучугури», Приазовський національний природний парк, НПП «Великий луг».

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.