Авторизация
» » Вихованці Веселівської ДЮСШ стали призерами турніру із вільної боротьби

Вихованці Веселівської ДЮСШ стали призерами турніру із вільної боротьби

Категория: Спорт
Вихованці Веселівської ДЮСШ стали призерами турніру із вільної боротьбиУ квітні у спортивному залі Веселівської ДЮСШ у залік обласної спартакіади серед сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» Запорізьким ФСТ «Колос», відділом освіти, молоді та спорту, Веселівською ДЮСШ, за підтримки народного депутата України А.В. Пшонки було проведено обласні змагання з вільної боротьби.
Вихованці Веселівської ДЮСШ стали призерами турніру із вільної боротьбиУ змаганнях приймали участь юні борці з Кам’янко-Дніпровського, Василівського, Чернігівського, Приморського, Приазовського, Веселівського, Токмацького, Бердянського, Мелітопольського, Михайлівського районів та міста Запоріжжя.
До призерів даного турніру увійшли і наші учні Веселівської ДЮСШ: 1 місце у Ариніна Едуарда (вагова категорія 42 кг) та Маслюка Олександра (100 кг.), 3 місце вибороли Гапонов Станіслав (42 кг) та Тополь Катерина (44 кг.)