Регистрация    Войти
Авторизация
» » Нові випробування з футболу

Нові випробування з футболу

Категория: Спорт
Нові випробування з футболу Згідно календаря спортивно-масових заходів обласного центру фізичного здоров’я населення, обласного центру «Спорт для всіх» та управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації з січня по березень 2014 року буде проводитись обласний турнір з футболу серед юнаків. Команда юних футболістів «Ізвєстія-ДЮФК» за традицією розпочала брати активну участь у цих змаганнях. 10 січня 2014 року відбувся перший етап змагань. Він проходив у місті Василівка на базі футбольного оздоровчого клубу «Таврія». Перед юними футболістами постало непросте завдання – показати якісну гру, адже їх суперники - досвідчені футболісти. Було зіграно дві гри. З командою футболістів «Таврія-Гірник» з м. Василівка наші спортсмени програли з рахунком 2 : 6. А от наступну гру з командою «Стандарт» м. Михайлівка наші хлопці виграли з рахунком 2 : 9.
25 січня відбудеться другий, заключний, тур змагань. Наші спортсмени будуть грати із командою «Супутник» з м. Запоріжжя та з командою «Зміна» з м. Василівка. Боротьба за місце у фіналі буде складною, але наші спортсмени налаштовані рішуче. Щоденно тренери-волонтери: Сазонов Сергій Григорович та Башко Вадим Євгенович прикладають максимум зусиль для підготовки команди, до складу якої входять гравці: Сандуляк Олександр, Мищенко Євген, Савчук Вадим, Аксенчук Ілля, Кузьмін Максим, Чубич Володимир, Трошкін Максим, Сопін Владислав, Патока Ігор, Бойко Ярослав, Копачинська Анастасія, Шевцов Станіслав, Паташов Микита. Бажаємо нашим спортсменам успіхів у наступній грі.
Хочемо щиро подякувати всім, хто небайдужий до спорту та допомагає в організації подорожей. Дякуємо Бойку Олексію Петровичу за допомогу в оформленні документів, необхідних для подорожі.
Особливі слова подяки хочемо сказати директору ДП ДГ «Ізвєстія» Рудському Сергію Володимировичу, який, не зважаючи на непросте фінансове становище господарства, знаходить можливість допомогти в організації подорожі. З вашою підтримкою ми зможемо виховати молоде та дуже покоління і досягнемо поставлених цілей.
Герасименко Анастасія, директор школи
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.