Регистрация    Войти
Авторизация
» » Україна і Росія підписали Угоду про співробітництво в галузі фізичної культури та спорту

Україна і Росія підписали Угоду про співробітництво в галузі фізичної культури та спорту

Категория: Спорт
Україна і Росія підписали Угоду про співробітництво в галузі фізичної культури та спорту

Сьогодні в рамках участі в XXII зимових Олімпійських іграх в Сочі відбулася зустріч Міністра молоді та спорту Равіля Сафіулліна та Міністра спорту Російської Федерації Віталія Мутко.
Міністри обговорили питання двостороннього співробітництва та обмінялися досвідом щодо розвитку спорту в обох країнах. Окрему увагу приділили організації масових спортивних заходів. При цьому було відмічено активізацію українсько-російського спортивного співробітництва.
В ході зустрічі підписали Угоду між Міністерством молоді та спорту України та Міністерством спорту Російської Федерації про співробітництво в галузі фізичної культури та спорту.
Равіль Сафіуллін відзначив, що Угода сприятиме поглибленню спортивного співробітництва між Україною та Росією, створить правові засади для здійснення спільних спортивних заходів, зокрема й обміну спортивними делегаціями та досвідом роботи в таких галузях, як боротьба з допінгом, підготовка спортсменів вищих досягнень і розвиток масового спорту.

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.