Авторизация
» » Дзюдоїсти РВУФК здобули переконливу перемогу

Дзюдоїсти РВУФК здобули переконливу перемогу

Категория: Спорт

Три золоті, дві срібні та п’ять бронзових медалей здобули вихованці Республіканського вищого училища фізичної культури на особистій першості чемпіонату України з дзюдо серед юнаків і дівчат.
Золоті медалі вибороли: учень одинадцятого класу РВУФК, майстер спорту Олександр Чайковський (вага до 90 кілограм); учень дев’ятого класу, майстер спорту Кирило Самотуг (вага до 50 кілограм); учень десятого класу, майстер спорту Олександр Черкай (вага до 66 кілограм).
Срібні медалі здобули учень одинадцятого класу, майстер спорту Леонід Гасюк (вага до 90 кілограм) та учень одинадцятого класу, майстер спорту Ярослав Скопненко (вага до 55 кілограм).
Бронзовими медалістами стали: Кирило Веселовський (11-й клас, вага до 66 кілограм), Дільшот Халматов (10-й клас, вага до 50 кілограм), Василь Сампан (10-й клас, вага до 55 кілограм), Геворг Манукян (10-й клас, вага до 60 кілограм), Федір Федочук (9-й клас, вага до 73 кілограм).
Переможців і призерів до змагань готували заслужений тренер України Ганна Каштанова, майстер спорту міжнародного класу Ольга Старубінська та майстер спорту Сергій Кознов.
Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Національного олімпійського комітету Євген Баженков щиросердно привітав юних дзюдоїстів та їхніх тренерів з успішними виступами на Всеукраїнській арені та побажав і надалі тримати високу марку «кузні чемпіонських кадрів» ‑ РВУФК.