Регистрация    Войти
Авторизация
» » У Веселівській ДЮСШ нагородили кращих спортсменів року

У Веселівській ДЮСШ нагородили кращих спортсменів року

Категория: Спорт
У Веселівській ДЮСШ нагородили кращих спортсменів року21 грудня дирекція Веселівської ДЮСШ підбила підсумки з основної спортивної діяльності закладу за 2013 рік. Свято, під час якого відзначили кращих вихованців ДЮСШ, відкрила голова райдержадміністрації Куковинець І.М. У своєму виступі вона відзначила ту позитивну динаміку, що характерна для цього позашкільного закладу, де сьогодні п’ятьма видами спорту займаються 335 учнів.

Після свого привітального виступу Ірина Миколаївна нагородила подяками від народного депутата України Пшонки А.В. шістьох учнів, що продемонстрували найвищі досягнення цього року. Це вихованці тренера-викладача пауерліфтингу Лисенка Миколи Миколайовича Шувалов Максим (чемпіон України і Запорізької області 2013 року) та Носенок Ілля (чемпіон Запорізької області 2013 року); вихованці тренера-викладача з вільної боротьби Євстігнєєва М.І. чемпіони області 2013 року та учасники чемпіонату України Соболь Володимир та Бабаян Антон.

Подяки від народного депутата України голова райдержадміністрації вручила і дівчатам відділення баскетболу ДЮСШ —чемпіонкам Запорізької області 2013 року, учасницям Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги, чемпіонат якої триває зараз — Шеці Анні та Галдіній Євгенії.

Директор Веселівської ДЮСШ також вручив подяки від дирекції закладу ще багатьом юним героям спорту. Аринін Едуард, Талицьких Михайло, Демидов Сергій, Гапонов Станіслав, Тополь Катерина, Озодов Желаладдин, Шмиголь Данило, Шмиголь Микита, Куцерков Ярослав, Тополь Максим, Ступін Данило, Пасс Ілля, Піддубний Ілля, Урсу Олександр, Маслюк Олександр, Волков Олег та Мороз Ігор — вихованці відділення вільної боротьби. Шкіндер Дмитро, Шкіндер Денис, Спірідонов Антон, Шорлай Микита, Михайличенко Вадим і Корчевський Олег —вихованці відділення пауерліфтингу.

За успіх на чемпіонаті області у 2013 році подяки були вручені вихованкам відділення баскетболу: Стойковій Єлизаветі, Дергачовій Анжелі, Башлай Ользі, Шершньовій Лілії, Тарасенко Ользі та Шило Анастасії, яка святкувала у цей день свій день народження.

Подяки від дирекції отримали також і тренери-викладачі ДЮСШ, працівники без яких неможливий навчально-тренувальний процес і ті успіхи що має школа. Це основні працівники: Лисенко Микола Миколайович, Євстігнєєв Микола Іванович та Божко Сергій Леонідович, а також ті, що працюють у філіях спортивної школи: Білий Ігор Іванович, Сенюков Олександр Едуардович, Остроконь Юрій Валентинович, Мухін Валерій Борисович, Дичко Вікторія Вікторівна, Хотько Руслан Семенович, громадський тренер Бєліков Віталій Олександрович та директори навчальних закладів Кривко Ігор Олексийович та Федоров Олег Вікторович, депутати районної ради,керівники, які завжди в авангарді роботи з молоддю і спортом.

По закінченню урочистої частини свята відбулися змагання з баскетболу серед дівчат. Участь у них взяли п’ять команд: Менчикурівська, Чкалівська, Білоріцька та Веселівська № 1 загальноосвітні школи. Поза конкурсом зіграла свої матчі ДЮСШ.

В результаті дуже напружених протистоянь чемпіонами новорічного турніру стали дівчата з Менчикурівської школи. На другому місці опинились вихованки Білоріцької школи, на третьому — Веселівська ЗОШ №1.

Були визначені кращі гравці в командах. У Чкалівській команді — Добровечір Вікторія, у Веселівській ЗОШ № 1 — Войтюк Ірина, у Білоріцькій школі кращою визнана Цвіль Анастасія, у Менчикурівській команді — Старостенко Юлія, у команді ДЮСШ — Дергачова Анжеліка. Найкращою на турнірі визнана Шило Анастасія з команди ДЮСШ.

Спортивне свято дитячо-юнацької спортивної школи пройшло під патронатом народного депутата України Пшонки А.В. У роботі заходу взяли участь працівники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Баранчук С.М. та Козюра М.Ю.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
КОММЕНТАРИИ (2)
Пользователь offline Царь 16 января 2014 16:51
Зал отличный и тренерский состав вырисовывается не плохой только почему нет ни слова о молодом и перспективном тренере Куксове Александре Сергеевиче? Или пока еще нет заслуг писать?
          1
Пользователь offline admin 16 января 2014 16:55
А молодой и перспективный тренер предоставил новости на утверждение администрацией портала?
          2