Регистрация    Войти
Авторизация
» » Пілотний проект щодо реалізації ДВС конфіскованого майна шляхом електронних торгів розширено до 10 областей України, - Павло Петренко

Пілотний проект щодо реалізації ДВС конфіскованого майна шляхом електронних торгів розширено до 10 областей України, - Павло Петренко

Категория: Украина
Пілотний проект щодо реалізації ДВС конфіскованого майна шляхом електронних торгів розширено до 10 областей України, - Павло ПетренкоКабінет Міністрів України схвалив ініціативу Міністерства юстиції щодо розширення пілотного проекту реалізації Державною виконавчою службою конфіскованого майна шляхом електронних торгів. Про це під час брифінгу в Кабінеті Міністрів заявив Міністр юстиції України Павло Петренко.
«З 1 травня у 4 регіонах України активно функціонує пілотний проект системи електронних торгів з реалізації конфіскованого майна Державною виконавчою службою. За нашою ініціативою, Уряд ухвалив рішення про розширення цього експерименту ще на 6 областей», - зазначив Павло Петренко.
Так, вже з 1 липня окрім Києва, Дніпропетровської, Вінницької та Львівської областей система електронних торгів з реалізації конфіскованого майна буде працювати у Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Одеській, Харківській та Чернігівській областях.
За словами Міністра, система електронних торгів вже зараз дає позитивні результати.
«Станом на сьогодні тільки у чотирьох пілотних областях близько 150 тисяч людей зайшло на сайт торгів Міністерства юстиції. По всіх лотах, що виставлені на продаж, вже зареєструвалися учасники. Ми вважаємо, що електронні торги - це найбільш ефективний спосіб боротьби з корупцією, що мала місце під час реалізації конфіскату», - зазначив Павло Петренко.

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.