Регистрация    Войти
Авторизация
» » Економічно обґрунтовані тарифи на ЖКП - гарантія якості та своєчасного надання таких послуг, - Наталія Хоцянівська

Економічно обґрунтовані тарифи на ЖКП - гарантія якості та своєчасного надання таких послуг, - Наталія Хоцянівська

Категория: Украина
Економічно обґрунтовані тарифи на ЖКП - гарантія якості та своєчасного надання таких послуг, - Наталія Хоцянівська

Підприємства – виробники та постачальники житлово-комунальних послуг – стикаються зі стрімким підвищенням цін на енергоносії, реагенти, коагулянти, паливно-мастильні матеріали. У діючих тарифах на воду таке підвищення цін сьогодні поки не враховано, що має безпосередній вплив на якість та своєчасність надання таких послуг, та відображається на ефективності роботи підприємств.
Питання тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення в сьогоднішніх умовах обговорили в Мінрегіоні на засіданні круглого столу за участі представників ПАТ АК «Київводоканал», ТОВ «Білоцерківвода», КП «Житомирводоканал», КП «Чернігівводоканал», Асоціації міст України та Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія».
«Сьогодні необхідно віднайти баланс між усіма учасниками у сфері надання житлово-комунальних послуг – постачальниками, споживачами, регулятором. Варто посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення з питання тарифів на водопостачання та водовідведення. Люди мають знати, за що вони платять і за якими тарифами», - зазначила начальник управління економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Наталія Хоцянівська.
За її словами, рівень відшкодування витрат, понесених на виробництво та надання послуг, який безпосередньо впливає на рівень тарифів, є передумовою належного функціонування підприємства, його подальшого розвитку та, головне, якості таких послуг. У бюджеті 2015 року не передбачено коштів для відшкодування різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення, яка утворилася у попередніх роках.
«Зростання вартості енергоносіїв диктує необхідність перегляду тарифів. Але це має бути не просто арифметичне підвищення тарифів. До цього потрібно підходити виважено як підприємствам, що формують тарифи, так і органам, які їх встановлюють. Перегляд має враховувати реальні витрати підприємства, сформовані відповідно до вимог чинного законодавства», - наголосила Наталія Хоцянівська.

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.