Регистрация    Войти
Авторизация
» » У 2014 році вже задекларовано понад 1 млрд. грн. доходів, отриманих у минулому році

У 2014 році вже задекларовано понад 1 млрд. грн. доходів, отриманих у минулому році

Категория: Украина
У 2014 році вже задекларовано понад 1 млрд. грн. доходів, отриманих у минулому році За два тижні нового року свої доходи, отримані протягом 2013 року, задекларували вже 116 тис. фізичних осіб. Загальна сума задекларованого доходу склала 1,1 млрд. грн. Із загальної кількості декларантів майже 5 тисяч – це громадяни, які у минулому році отримали 189,7 млн. грн. доходів. Нагадаємо, що з 1 січня стартувала Кампанія з декларування громадянами майнового стану і доходів, отриманих у 2013 році, яка триватиме до 1 травня поточного року. Бланк податкової декларації та порядок її заповнення розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів.
Платники податків також мають можливість заповнити та направити декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет. Для користування цією послугою платнику потрібно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.

Прес-служба Міндоходів
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.