Регистрация    Войти
Авторизация
» » З Держбюджету-2016 хочуть "скинути" 60 млрд гривень

З Держбюджету-2016 хочуть "скинути" 60 млрд гривень

Категория: Украина
З Держбюджету-2016 хочуть "скинути" 60 млрд гривеньКабінет міністрів України знайшов можливості скоротити видатків у бюджеті на 2016 рік щонайменше на 60 мільярдів гривень. Про це у своїй колонці на "Українській правді" написала міністр фінансів України Наталія Яресько.

"За результатами аналізу всіх статей бюджету разом з прем'єр-міністром і президентом ми знайшли можливість для зменшення витрат на більш ніж 60 мільярдів гривень в порівнянні з базовим проектом бюджету", — написала міністр.

Водночас вона наголосила, що для втілення цих змін у життя нам потрібна буде широка підтримка депутатів і громадськості

Яресько наголосила, що уряд не може скорочувати соціальні витрати, тож Кабмін планує підвищити їх ефективність та надавати соціальні пільги лише тим, хто їх дійсно потребує. Крім цього, за словами міністра фінансів, в економічній сфері (будівництво доріг, аграрний сектор та енергетика) уряд також активно переглядає структуру витрат.

"Також ми повинні значно скоротити розмір держапарату",— підкреслила вона. Разом з тим Яресько зазначила, що уряд не планує скорочення витрат на оборону.

"Ми плануємо підвищити витрати на оборону ще на 10 мільярдів гривень в порівнянні з 2015 роком в рамках прийнятих рішення РНБО", — додала вона.

Нагадаємо, раніше Яресько повідомляла, що у найближчі кілька тижнів уряд передасть до Верховної Ради на розгляд новий Податковий кодекс та проект державного бюджету на 2016 рік.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.