Регистрация    Войти
Авторизация
» » Холодницький хоче для антикорупційних прокурорів зарплату у 50 тисяч

Холодницький хоче для антикорупційних прокурорів зарплату у 50 тисяч

Категория: Украина
Холодницький хоче для антикорупційних прокурорів зарплату у 50 тисячПрацівники антикорупційної прокуратури мають отримувати зарплатню в середньому не менше 50 тис. гривень на місяць.
Про це в ефірі "Подробностей" на телеканалі "Інтер" заявив заступник Генпрокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.
"В середньому рядовий прокурор антикорупційної прокуратури має отримувати зарплатню в середньому не менше 50 тис. гривень на місяць. Це оклад плюс усі надбавки", - заявив він.
"Ця сума є достатньою, щоб показати реальні результати боротьби з корупцією, щоб прокурори були досить незалежні у своїх кримінальних провадженнях. Ця сума також дозволить (прокурорам) не киянам винайняти квартиру, привезти сім'ю, запезпечити умови, щоб працівник міг показати реальні результати роботи", - додав Холодницький.
Якщо бюджет на 2016 рік не встигнуть прийняти, автоматично буде пролонговано дію бюджету на 2015 рік, у якому не передбачено видатків на Антикорупційну прокуратуру.
"У такому випадку ми будемо фінансуватися як звичайний департамент Генпрокуратури", - зазначив Холодницький.
Він також додав, що конкурс на посади прокурорів заплановано оголосити у вівторок, 15 грудня, а 16-го - почати прийом документів від кандидатів.
Як відомо, у проекті держбюджету, даного Кабміном у парламент, відсутня стаття фінансування діяльності Антикорупційної прокуратури.

На думку Холодницького, відсутність коштів на потреби Антикорупційної прокуратури свідчить про відсутність бажання виконавчої влади боротися з корупцією.
Президент Петро Порошенко, коментуючи даний факт, назвав його "прикрим непорозумінням і технічною помилкою, яка буде негайно виправлена".
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.