Регистрация    Войти
Авторизация
» » Стало відомо, скільки коштуватиме абітурієнтам пробне ЗНО у 2016 році

Стало відомо, скільки коштуватиме абітурієнтам пробне ЗНО у 2016 році

Категория: Украина
Стало відомо, скільки коштуватиме абітурієнтам пробне ЗНО у 2016 роціВартість пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році з одного предмета становитиме 111 грн.

Про це під час прес-конференції повідомив директор Українського центра оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

Під час пробного ЗНО абітурієнти мають можливість ознайомитися із процедурою тестування та виконати завдання максимально наближені до завдань, які будуть під час основної сесії ЗНО.

Зазначається, що участь у пробному ЗНО зможуть взяти зареєстровані особи. Реєстрація абітурієнтів триватиме з 5 до 30 січня 2016 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 2 квітня. Тестування з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської, французької або російської мов відбудеться 9 квітня.

Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два пробних теста. З української мови та літератури та ще один предмет на вибір. Запрошення на пробне тестування з інформацією про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання видадуть тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Нагадаємо, більшість українців підтримують вступ до вишів через ЗНО - опитування.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.