Регистрация    Войти
Авторизация
» » З 1 січня 2014 року 160 підприємств галузі теплопостачання працюватимуть за новими зниженими тарифами на теплову енергію

З 1 січня 2014 року 160 підприємств галузі теплопостачання працюватимуть за новими зниженими тарифами на теплову енергію

Категория: Украина
З 1 січня 2014 року 160 підприємств галузі теплопостачання працюватимуть за новими зниженими тарифами на теплову енергіюЗ 1 січня 2014 року в середньому на 22-25% знижуються тарифи на опалення закладів бюджетної сфери. Про це повідомив на брифінгу голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг Валерій Саратов.
За розрахунками Комісії, таке зниження вартості теплової енергії для об’єктів бюджетної сфери дозволить зекономити протягом 2014 року близько 2 млрд. бюджетних коштів, приблизно 1,5 млрд. грн. – це гроші місцевих бюджетів.
«Це додатковий ресурс, який може бути використаний на розвиток регіонів – будівництво дитячих садочків, лікарень, інших об’єктів соціальної сфери, на благоустрій та підвищення якості життя українців», – прокоментував зниження тарифів профільний Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.
Валерій Саратов повідомив, що Комісія перерахувала тарифи на теплову енергію для потреб закладів бюджетної сфери та комерційних підприємств.
За рішенням Комісії нові зменшені тарифи на тепло були встановлені для 160 підприємств теплопостачання.
Наприклад, в середньому зниження тарифів склало:
- для організацій бюджетної сфери – на 22-25% (з 728 грн. за Гкал. до 599 грн. за Гкал.);
- для бізнесу – на 12% (з 766 грн. за Гкал до 683 грн. за Гкал.).
Нові тарифи розпочнуть діяти з 1 січня 2014 року.
Валерій Саратов пояснив, що рішення про перерахунок тарифів було ухвалене внаслідок зменшення ціни природного газу для потреб ТКЕ: «В структурі середнього тарифу на теплову енергію для бюджетних та інших споживачів вартість газу складає близько 80%. Якщо змінюється його вартість – змінюється і тариф».
Так, відтепер замість старої ціни природного газу у розмірі 3823 грн. за тисячу кубічних метрів в тарифах буде враховуватися:
- для потреб бюджетних установ – 2783 грн. за тисячу кубів. Ця ціна складається з вартості закупки газу – 2448 грн., цільової надбавки у 2% та витрат на транспортування газу магістральними та розподільчими газопроводами – 287 грн.
- для потреб інших споживачів (бізнес) – 3462 грн. за тисячу кубів. Ця ціна складається з вартості закупки газу – 3113 грн., цільової надбавки у 2% та витрат на транспортування газу магістральними та розподільчими газопроводами – 287 грн.
Довідково
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг здійснює державний нагляд та контроль за 98% ринку теплової енергії. Це 234 ліцензіата – підприємства теплокомуненерго в усіх містах і районах.

ПРЕС-СЛУЖБА НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.