Регистрация    Войти
Авторизация
» » Аграріям Веселівщини роз’яснено зміни в Податковому кодексі

Аграріям Веселівщини роз’яснено зміни в Податковому кодексі

Категория: Веселое
Аграріям Веселівщини роз’яснено зміни в Податковому кодексі


Актуальні питання застосування Податкового законодавства України у сфері агропромислового комплексу обговорено під час семінар-наради, яку 17 січня проведено управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації.
Учасниками заходу стали керівники та бухгалтери сільськогосподарських підприємств району різних форм власності, фахівці управління агропромислового розвитку та відділення податкової інспекції.

Зокрема, розглянуто зміни по єдиному соціальному внеску та військовому збору, порядок здійснення сплати податку на нерухоме майно юридичними та фізичними особами.

Проаналізовано й зміни, які відбулись у Податковому Кодексі України в 2015 році.

Обговорено розмір ставки орендної плати за землю та легалізацію робочих місць.

Порушили аграрії і ряд питань проведення весняного комплексу робіт, зокрема цінової політики на мінеральні добрива та пальне.

Спеціалістами надано відповіді на всі запитання учасників заходу.Сектор з питань внутрішньої політики, взаємодії з пресою і громадськістю та інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату райдержадміністрації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.