Регистрация    Войти
Авторизация
» » Моніторинг цін на соціально значущі продовольчі товари показав …

Моніторинг цін на соціально значущі продовольчі товари показав …

Категория: Веселое
Моніторинг цін на соціально значущі продовольчі товари показав …

24 лютого працівниками управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації проведено черговий моніторинг цін на соціально значущі продовольчі товари в торговельній мережі селища Веселе.

У порівнянні з минулим тижнем ціна зменшилась на свинину на 5,2%, ковбасу варену І ґатунку – на 0,4%, яйця курячі – на 4,5%.

Простежується збільшення вартості олії фасованої на 8,3%, олії – на 14,7%, цукру-піску – на 11%, борошна вищого ґатунку – на 24,3%, макаронних виробів вищого ґатунку – на 10,3%, крупи ячної – на 0,9%, крупи гречаної – на 2,9%, рису – на 2,3%, капусти – на 4,7%, моркви – на 2,6%, буряку – на 2,0%, цибулі – на 5,9% та яблук – на 2,9%.

Як повідомила Світлана Волкова, начальник управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, нестабільна цінова політика зумовлена зміною відпускних цін у сільгоспвиробників та на оптових базах.

В торгівельній мережі збільшений попит на цукор, борошно, макаронні вироби, але явище панічного скуповування продуктів харчування не прослідковується.Сектор з питань внутрішньої політики, взаємодії з пресою і громадськістю та інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату райдержадміністрації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.