Регистрация    Войти
Авторизация
» » Про встановлення дати святкування Дня створення Веселівської селищної територіальної громади

Про встановлення дати святкування Дня створення Веселівської селищної територіальної громади

Категория: Веселое
Про встановлення дати святкування  Дня створення Веселівської селищної  територіальної громади

УКРАЇНА
ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Третя сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 30.12.2015 року
№ 1

смт. Веселе


Про встановлення дати святкування
Дня створення Веселівської селищної
територіальної громади

Керуючись ст. 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” на підставі Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо організації проведення перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” № 676-УІІІ від 04.09.2015 р. з метою виховання в підростаючого покоління любові до рідного краю, враховуючи пропозиції депутатів, членів виконавчого комітету, активу громади, громадськості щодо створення умов для щорічного святкування жителів територіальної громади Дня створення Веселівської селищної територіальної громади, Веселівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Визначити другу неділю вересня Днем створення Веселівської селищної територіальної громади.

2. Щорічно в другу неділю вересня проводити святкові заходи присвячені Дню створення Веселівської селищної територіальної громади.

3. Секретарю ради Стогній Р.О. довести дане рішення до організацій, підприємств, установ Веселівської селищної територіальної громади та повідомити населення через засоби масової інформації.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань місцевого самоврядування, охорони прав людини, законності, депутатської діяльності та етики.

Селищний голова П.М.Кіяшко
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.