Регистрация    Войти
Авторизация
» » Податківці шукають винних у виведенні готівки на півмільйона з держпідприємства

Податківці шукають винних у виведенні готівки на півмільйона з держпідприємства

Категория: Веселое
Податківці шукають винних у виведенні готівки на півмільйона з держпідприємстваПодатківці підозрюють працівників ДП “ДГ Соцземлеробство” (селище Таврія, Веселівський р-н) у привласнення 481 тис. грн. шляхом виплатів готівки з каси за фіктивні роботи. Про це йдеться в ухвалі Мелітопольського міськрайонного суду від 5 січня.
Згідно матеріалів справи, службові особи держпідприємства “ДГ “Соцземлеробство” у 2014-2015 роках видали 481 тис. грн. з каси за нібито проведені роботи різним не вказаним особам, які насправді жодних відносин з підприємством не мали.
Тож як зазначається в ухвалі, працівники “ДГ “Соцземлеробство” шляхом зловживання службовим становищем привласнили грошові кошти державного підприємства у розмірі 481 тис. грн.
В той же час досудовим слідством встановити безпосередніх винуватців злочину не вдалося. Тож для подальших дій слідчий відділу кримінальних розслідувань Мелітопольської об’єднаної ДПІ просив суд надати доступ до дзвінків по одному з мобільних телефонів (067-611-14-46), який належав “Соцземлеробству”.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.